Naujiena

LANKYMO METU PRIVALOMA DĖVĖTI MEDICININĘ KAUKĘ

2023 09 25

Informuojame, kad nuo 2023 m. rugsėjo 25 d.  lankymo metu  privaloma dėvėti medicininę kaukę (lankytojas  med. kaukę turi turėti savo)

PACIENTŲ LANKYMO TVARKA

1. Ligoninės pacientų lankymo laikas yra nuo 11:00 iki 12:00 val. ir nuo 15:00 iki 19:00 val. (Terminalinės būklės pacientų lankytojai kviečiami lankyti artimąjį pagal aplinkybes).
  2. Dėl svarbių aplinkybių negalint lankyti Ligoninės pacientų nurodytu laiku, lankytojai apsilankymo datą ir laiką suderina telefonu su pacientą gydančiu gydytoju ar skyriaus vedėju.
  3. Lankyti pacientus gali tik asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Prieš patekdami į Ligoninės skyrių ir išeidami iš jo, lankytojai privalo atlikti rankų antiseptiką (dezinfekciją) bei viso lankymo metu privalo dėvėti kvėpavimo takų apsaugos priemones (kaukę ar respiratorių, ar k.t.). Lankytojas lauko rūbus privalo palikti rūbinėje.
  4. Rekomenduojama Ligoninės pacientų lankymo trukmė yra 30 minučių. Ligoninės paciento lankytojai baigti artimojo lankymą bei iš Ligoninės patalpų išeiti privalo iki lankymo laiko pabaigos (12:00 ir 19:00 val. ).
  5. Ligoninės pacientų lankymo metu, artimiesiems leidžiama perduoti pacientams smulkius namų apyvokos daiktus (rūbai, higienos priemonės ir pan.) ir maisto produktus. Alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius perduoti pacientams draudžiama.
  6. Ligoninės pacientų lankytojai, lankymo metu privalo:

6.1. laikytis rimties ir tvarkos;

6.2. pagarbiai ir deramai elgtis su Ligoninės personalu, lankomais ir kitais pacientais, bei trečiaisiais          asmenimis (kiti lankytojai);

6.3. savo veiksmais nediskriminuoti ir nežeminti Ligoninės darbuotojų, kitų pacientų bei lankytojų garbės ir orumo, gerbti jų teises ir privatumą;

6.4. netrukdyti medicinos personalui atlikti slaugos ir gydymo procedūras;

6.5. vykdyti Ligoninės personalo nurodymus.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-03 14:20