Naujiena

Prašome skirti 1,2 proc. GPM mūsų ligoninei

2024 04 03

Neleiskite kitiems nuspręsti, kam keliaus Jūsų sumokėtų mokesčių dalis. Spręskite patys, kam norite skirti savo paramą.

Paskirti paramą per Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) svetainę yra gana paprasta.

Žingsnis po žingsnio ženkite paskui mus:

1. Atverkite Valstybinės mokesčių inspekcijos puslapį šiuo adresu.

2. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (paspausdami puslapio nuorodą „Prisijungti prie EDS“);

3. Atsivėrusiame lange (puslapyje) Jums patogiu būdu prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos;

4. Puslapyje deklaravimas.vmi.lt kairėje lango pusėje pasirinkite skiltį „Pildyti formą“;

5. Pagrindiniame lange tarp dažniausiai pildomų formų galite rasti „Prašymas skirti paramą“. Jį ir pasirinkite. Nematote tokio prašymo? Tuomet laukelyje „Formos kodas“ suveskite FR0512 kodą ir spauskite „Filtruoti“;

6. Lentelėje matysite FR0512 v.5 formą ir ties ja esantį žemės gaublio ženkliuką – spauskite ant jo ir, atsivėrus formos pildymo vedliui, pagal instrukcijas pildykite formą (arba koreguokite ankstesniais metais pateiktus duomenis) įrašydami paramos gavėją „ K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė “ arba įstaigos kodą „135134113“ – paieškoje Jums parodys mus.

7. Taip pat nurodykite ir mokesčio dalį (1,2 proc.) arba mažiau (pagal Jūsų paties sprendimą), kurią norite skirti.

8. Nepamirškite patikslinti mokestinio laikotarpio – jei formą pildote šiais metais, tai jis greičiausiai bus 2022 metai.

9. Taip pat galite nurodyti, iki kokio mokestinio laikotarpio norite skirti paramą: šiemet galite pasirinkti net iki 2026 metų – tuomet penkerius metus galėsite naujos formos nepildyti, o Jūsų parama pasieks mus kasmet. Ačiū iš anksto už tokį pasirinkimą!

Iškilus keblumams, vadovaukitės VMI vaizdo vedliu – instrukcija, kurią galite peržiūrėti čia.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą ir Jūsų palaikymą.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-03 15:15