Naujiena

2015 m. VšĮ K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė baigė įgyvendinti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų kokybės gerinimo projektą


2015 05 13

2015 m. VšĮ K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė baigė įgyvendinti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų kokybės gerinimo projektą. Trišalė, tarp VšĮ K. Griniaus slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros, projekto „Palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų kokybės gerinimas Kauno miesto savivaldybėje“ Nr. VP3-2.1-SAM-10-V-01-092 finansavimo ir administravimo sutartis pasirašyta 2011-04-04, projekto įgyvendinimui skirta 4.421.966,47 Lt.

Įgyvendinant projektą, atliktas dviejų pastatų kapitalinis remontas. Vienas iš jų, vienaaukštis, pritaikytas vaikštantiems Neurologinio skyriaus pacientams. Dėl pažintinių funkcijų suprastėjimo bei kitų ligos nulemtų elgsenos pokyčių jiems būtinos saugios gydymo sąlygos. Nevaikštantys pacientai liks dabartinėse skyriaus patalpose, kuriose sudarytos ne tik geros, bet ir visas higienos normas atitinkančios slaugos bei gydymo sąlygos. Iki šiol ligoninėje dominavo trijų lovų palatos, dabar dauguma palatų – dvivietės.

Panaudojant dalį ES struktūrinių fondų paramos lėšų įsigijome: mobilių ir funkcinių lovų komplektus, mobilius ligonių keltuvus, įkėlėją į vonią, dušo vežimėlius, įeinamą vonią ir kt.

Už papildomai skirtas ES struktūrinių fondų paramos lėšas ligoninė įsigijo madernią katilinės įrangą.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-04-06 14:22